شماره تماس : 26740855 -26740685

دستگاه لیزر پزشکی

امروزه دستگاه های لیزر جایگاه بسیار خوبی را در زیباسازی پوستو مو پیدا کرده اند و  بیشتر پزشکان زیبایی پوست و مو ار این دستگاه استفاده زیادی میکنند. دستگاه لیزر پزشکی در انواع مختلفی تولید شده اند که هر یک از این دستگاه ها نسبت به تشخیص پزشک برای درمان و زیباسازی یک نوع بیماری پوست و مو به کار میروند. درمان و زیباسازی پوست و مو با دستگاه لیزر پزشکی از ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به روش های دارویی برخوردار است.

دستگاه لیزر پزشکی را میتوان از بهترین دستگاه هایی نام برد که میتواند روند درمان را تسریع کند. درمان به روش های دارویی به زمان زیادی نیاز دارد و به همین دلیل ممکن است بیمار از روند طولانی درمان خسته و همچنین نا امید شود. دستگاه لیزر پزشکی از دستگاه هایی به شمار میرود که با امواج لیزر و همچنین طی چند جلسه روند درمان را تکمیل میکند و دیگر نیازی به استفاده طولانی مدت از داروهای درمانی وجود نخواهد داشت که خود یک مزیت بسیار بزرگ محسوب میشود.

دستگاه لیزر پزشکی میتواند درمان صد در صد موفقیت آمیزی داشته باشد در صورتی که درمان های دارویی ممکن است هیچ تاثیری در درمان نداشته باشند و یا حتی عوارضی را برای بیمار به همراه داشته باشند. داروهایی که برای درمان مورد استفاده قرار میگیرند آنقدر متنوع هستند که ممکن است برخی از آنها نتیجه بخش نباشند و به همین دلیل نتیجه مطلوب را کسب نکنید. اما دستگاه لیزر همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد طی چند جلسه تاثیر خود را خواهند گذاشت. دستگاه لیزر پزشکی برای افرادی مناسب است که به دنبال روش های سریع درمانی هستند و نمیتوانند روند طولانی درمان و زیباسازی پوست و مو را تحمل کنند.

دستگاه لیزر پزشکی هیچگونه عوارض پوستی را به همراه نخواهد داشت و کاملا مطمئن است. با استفاده از دستگاه لیزر پزشکی هیچ داروئی مصرف نخواهد شد و به همین دلیل عوارض جانبی را برای سایر اعضای بدن به همراه نخواهد داشت. تنها پوست و مو با استفاده از دستگاه لیزر پزشکی به صورت مستقیم هدف قرار میگیرد و مانند روش های داروئی به اعضای داخلی بدن آسیب نمیرسانند.

دستگاه لیزر پزشکی در هزینه های زیبا سازی و درمان پوست و مو صرفه جویی زیادی خواهد کرد. روش های درمانی دیگر در طولانی مدت نتیجه بخش خواهند بود که به همین دلیل باید از داروهای گران قیمت زیادی در طول درمان استفاده شود. مصرف دارو در طی روند درمان میتواند هزینه های زیادی را به بار آورد و به همین دلیل بهتر است تا از دستگاه لیزر پزشکی برای درمان استفاده شود.

اما از مزیت های دستگاه لیزر پزشکی که بگذریم باید نکاتی را نسبت به استفاده از این دستگاه گوشزد کنیم. برای اینکه از مزیت های دستگاه لیزر پزشکی بهره مند شوید باید روند درمانی خود را به دست پزشک متخصص پوست و مو بسپرید. اگر استفاده از دستگاه لیزر پزشکی توسط افراد نا آگاه و غیر متخصص انجام شود نه تنها تاثیری بر روند درمان نخواهد داشت بلکه ممکن است بروز آسیب های پوستی را نیز به همراه داشته باشد.

انتظار نتیجه گرفتن از درمان توسط دستگاه لیزر پزشکی در یک و یا جند جلسه را نداشته باشید. برخی از عمل های زیبایی و درمانی پوست و مو وجود دارند که ممکن است به چندین جلسه درمان نیاز داشته باشند. درمان از طریق دستگاه لیزر پزشکی شاید در برخی موارد با یک یا دو جلسه درمان به اتمام برسد ولی در بیشتر موارد باید چندین نوبت درمان تحت نظر پزشک معالج صورت گیرد تا نتیجه بخش باشد.

برای درمان توسط دستگاه لیزر پزشکی به مراکزی مراجعه کنید که از دستگاه های مدرن و مجهزی برخوردار باشند. متاسفانه برخی مراکز از دستگاه لیزر پزشکی که سالیان زیادی است از عمر آنها گذشته و از دستگاه های قدیمی و از رده خارج حسوب میگردند استفاده میشود که در این صورت فرد متقاضی نمیتواند نتیجه مطلوبی از درمان را به دست آورد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :