شماره تماس : 26740855 -26740685

Nemesis

Nemesis

دستگاه Nemesis یک دستگاه چند منظوره می باشد که کارایی بسیار بالایی در لاغری لیفت بدن و صورت و دارای Vacuum بسیار قوی است این دستگاه که توسط شرکت سونگ هوان کره جنوبی ساخته شده دارای برنامه ریزی بسیار قوی جهت انجام کارهای مختلف می باشد , دستگاه Nemesis دستگاه با چهره متفاوت نسبت به رقبای چنی و کره ای خود است و با استفاده از پراب های که در سایزهای مختلف در ان تعبیه شده کار را به صورت فوق العاده انجان میدهد فراموش نکنیم که دستگاه نمسیس یک دستگاه با تولید امواج RF  می باشد و همین امر است که قدرت را در پراب ها و افزایش گرما و سرما باعث بهبود بهتر در درمان را دارد دستگاه Nemesis دارای 2 دسته Vacuum نیز می باشد که یکی برای صورت و دیگیری برای بدن مورد استفاده قرار می گردد , Nemesis که از سال 2013 وارد بازار ایران شد طرافداران زیادی داشت و هم اکنون  توسط شرکت سیوان صنعت به عنوان نماینده اصلی این شرکت بعد از چند سال توقف ورود وارد و عرضه می گردد ,

توامندنی های این دستگاه عبارتند از :

1)     کاهش سلولیت ,کاهش سایز

2)     جوان سازی پوست با استحکام

3)     رفع و از بین بردن  ترکهای بدن و استرچ مارکهای بعد از بارداری

4)     رفع چین و چروک پوست از جمله بدن و صورت

5)     رفع افتادگی زیر گلو غیغب

6)     قبل و بعد از لیپو ساکشن و کمک به ترمیم جای زخم جراحی,فرم دهی بدن و رفع شلی و افتادگی

 

  • Featuresq RF  تأثیر گرمایشی ، کاهش سلولیت ، تقویت متابولیسم RF + مکش - اثر هم افزایی برای کانتورینگ بدن (اثر گرمایش و ماساژ) ، کاهش درد هنگام درمان بدن حالت ویژه (0.3Mhz /    0.5Mhzبرای مناطق مختلف (بدن / صورت) نتیجه سریع و قابل مشاهده برای محکم کردن بدن و سفت کردن پوست. امواج رادیو فرکانس در سطح پوست نفوذ می کند و و در پوست  سلولیت را هدف قرار می دهد که باعث ترمیم پوست در بدن و صورت میگردد .

v     افزایش دما در ناحیه درمان که باعث می شود سلولیت تجزیه شود جریان خون بهتر انجام گردد  و همچنین باعث  کاهش درد عضلات و متابولیسم را تقویت می کند.

v     2.  وکیوم+ RF   بعد از گرم شدن توسط سیستم RF باعث ماساژ شرقی توسط مکش وکیوم میگردد که ترکیب RF و سیستم مکش به حداکثر رساندن کارآیی برای کانتورینگ بدن است. ماساژ وکیوم  حجم سلولیت را کاهش می دهد وپوست بدن را سریع محکم می کند. اثربخشی RF گرمایش باعث تقویت کننده بدن محکم کننده پوست تقویت کننده عضله کاهش درد لنفاوی کمک به جریان خونمی گردد و همچنین RF  وکیوم محصور کردن سموم دفع سموم پاکسازی انسداد روده بزرگ تسکین درد عضلانی تقویت متابولیسم هم میگردد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :